Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Jarmark parafialny - 11 i 12 grudnia 2021

W dniach 11 i 12 grudnia przy naszej parafii z inicjatywy ks. Łukasza i rodziców ministrantów i marianek został zorganizowany jarmark, który pomoże wesprzeć finansowo organizację wycieczek dla ministrantów i marianek. W sobotę prócz kramów z świątecznymi ozdobami, grzańcem na bazie herbaty, gorącą czekoladą na ogrzanie można było w ten dzień spotkać się ze św. Mikołajem oraz posłuchać występów wokalistek prowadzonych przez p. Agatę Seidel oraz kilka utworów instrumentalnych i wokalnych wykonanych przez dzieci z naszej parafii. W niedzielę po każdej Mszy Świętej czekały na odwiedzających również różne ręcznie robione świąteczne ozdoby i oczywiście grzaniec bezalkoholowy. Wszystkim odwiedzającym i wspierającym wielkie Bóg zapłać.

 

zdjęcia: Daniel Kubny

II NIEDZIELA ADWENTU
04.12.2022


ZOBACZ MATERIAŁY DUSZPASTERSKIE
DLA RODZIN


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 02.10.2022]
Na rok 2022

katechumenat