Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Czuwanie ze św. Stanisławem Kostką

18 września obchodziliśmy święto św. Stanisława Kostki, który jest patronem m. in. młodzieży, dlatego też zostało zorganizowane w naszej parafii czuwanie dla młodzieży z naszego miasta w piątek 21 września o godzinie 19:00. Każdy z uczestników mógł wspólnie wraz z zepołem modlić się śpiewem, wysłuchać konferencji diakona Marcina. Po konfernencji był czas pracy w grupach, gdzie młodzież została podzielona na 5 grup. W czasie adoracji Najświętszego Sakramentu każdy miał okazję się wyspowiadać. Zakończenie czuwania odbyło się po wspólnym Apelu i przy zapalonych świecach, kiedy to młodzież została pobłogosławiona Najświętszym Sakramentem. Młodzież rozeszła się z zapalonymi świecami, by z tym światłem mogła rozświetlić drogę do swojego domu, a także swojego życia. Poniżej możemy wsłuchać się we fragmenty czuwania i kilku pieśni wykonanych przez zespół muzyczny upiększający czas czuwania.

 

zdjęcia: Anna Kubny
Daniel Kubny

Uroczystość Najświętszej Trójcy
2019.06.16

ogloszeniaintencje
 

[aktualizacja: 17.01.2019]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"