Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Obchody Dnia Chorego w naszej parafii

11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez Jana Pawła II, dlatego w V niedzielę zwykłą 10 lutego w naszej parafii gośił ojciec Kamilianin Józef Kordek, który przez całą niedzielę głosił słowo oraz po Mszach Świętych rozprowadzał nowenny do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i świętego Kamila. Także po Mszach Świętych można było uczcić relikwie św. Kamila, którą przywiózł ze sobą o. Józef. W ten dzień również nasz parafialny Klub HDK wraz z opolskim centrum RCKIK zorganizowali akcję poboru krwi. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy odważyli się podjąć decyzję oddania tego cennego daru dla potrzebujących.

Posłuchaj kazania o. Józefa z okazji Dnia Chorego
 

zdjęcia: Daniel Kubny

Niedziela Wielkanocna - "Rezurekcja" fragmenty
2019.04.21

Poniedziałek Wielkanocny
2019.04.22

ogloszeniaintencje
 

[aktualizacja: 17.01.2019]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"