Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

„Duchowość Maryjna” - spotkanie z diakonem Piotrem

11 i 12 lutego młodzież przygotowująca się do bierzmowania i grupy parafialne uczestniczyły we wspólnym spotkaniu prowadzonym przez księdza diakona Piotra Kłonowskiego. Miłym zaskoczeniem dla Bractwa Szkaplerza Św. i dla Wspólnoty Krwi Chrystusa było zaproszenie przez księdza diakona Piotra na wspólne spotkanie z młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania, gdzie omawianym tematem była „Duchowość Maryjna”. Pomysł okazał się dla nas bardzo ciekawy, bo przecież to temat, który zawsze jest aktualny i wiąże się również z parafialnymi Wspólnotami, co zresztą też podkreślił ks. diakon, ponieważ duchowość i pobożność Maryjna jest fundamentem, na której wznosi się duchowość wszystkich wspólnot. Maryja Oblubienica Ducha Świętego to jeden z tegorocznych tematów formacyjnych Wspólnoty Krwi Chrystusa i na spotkaniu mieliśmy okazję pogłębić jeszcze bardziej wiedzę o Maryi.


Bogu niech będą dzięki za zaproszenie, a jako Wspólnota zapewniamy również o modlitwie za młodzież przygotowującą się do bierzmowania i za diakonów, aby zostali dobrymi kapłanami.

Błogosławiona Krew Jezusowa !

 

zdjęcie: Katarzyna Zaluza

V Niedziela Wielkanocy
2019.05.19

ogloszeniaintencje

 

[aktualizacja: 17.01.2019]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"