Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Ostatnia niedziela posługi diakona Łukasza w naszej parafii oraz rocznica kapłańska ks. Roberta

W V Niedzielę Wielkanocną przeżywaliśmy dwa ważne dla naszej wspólnoty wydarzenia: zakończenie posługi diakona Łukasza w naszej parafii. Dziękujemy księdzu diakonowi Łukaszowi za bardzo gorliwą posługę diakońską. Życzymy jak najwięcej spokoju przed święceniami kapłańskimi, które odbędą się w Katedrze Opolskiej w sobotę 30 maja. Życzymy dobrych rekolekcji i świętego kapłaństwa. Spotkamy się w jakimś czasie w naszym kościele, gdy jako kapłan ks. Łukasz odprawi u nas Mszę Świętą i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Księże Łukaszu - pamiętamy i będziemy o Tobie pamiętali w codziennych naszych modlitwach.

Podczas uroczystej Mszy Świętej wraz z księdzem Robertem modliliśmy się w jego 12-tą rocznicę święceń kapłańskich o jego dalszą posługę na chwałę Bożą. Ksiądz Robert przyjął życzenia z rąk przewodniczącego Rady Parafialnej oraz księży z naszej parafii. Zawsze pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Robercie, jak również o wszystkich kapłanach, którzy pracowali i pracują w naszej parafii. Poniżej możemy wsłuchać się w kazanie wygłoszone przez ks. diakona oraz w życzenia i słowo ks. Roberta na koniec Mszy Świętej.

zdjęcia: Daniel Kubny

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
2021.10.17


2021 rozaniec

 [aktualizacja: 03.10.2021]
Na rok 2021

katechumenat