Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Dwa dni odpustowe naszej parafii

Nasza parafia przeżywała dwa dni odpustowe - Zesłanie Ducha Świętego oraz święto NMP Matki Kościoła. Te dwa, dla nas ważne, parafialne wydarzenia poprzedzało w Wigilię Zesłania Ducha Świętego czuwanie, w którym pod przewodnictwem ks. Roberta mogliśmy wsłuchać się w różne teksty rozważań oraz śpiewać na chwałę Bożą przyzywając Ducha Świętego. W pierwszy dzień odpustu odwiedził nas o. Robert, który był jednym z prowadzącym w naszej parafii odnowieniu Misji Świętych, kazanie w tym dniu głosił ks. Michael. W drugi dzień odpustu również mieliśmy znamienitego gościa, tym razem w postaci neoprezbitera ks. Marcina Jaśkowskiego, który po Mszy Świętej o godzinie 18:00 udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wszystkich wydarzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DNI ODPUSTOWYCH

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
2021.10.17


2021 rozaniec

 [aktualizacja: 03.10.2021]
Na rok 2021

katechumenat