Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Wizyta neoprezbitera ks. Łukasza Labusgi w naszej parafii

W XI niedzielę zwykłą gościliśmy w naszej parafii neoprezbitera ks. Łukasza Labusgę, który przez około 3 miesiące odbywał u nas praktyki diakońskie. Na każdej Mszy Świętej głosił Słowo Boże, a po Eucharystiach udzielał prymicyjnego błogosławieństwa.

Życzymy księdzu Łukaszowi spokojnych, pełnych kapłańskiego zadowolenia, świętych lat kapłaństwa. Niech praca zwłaszcza z młodzieżą,w Prudniku w Parafii świętego Michała Archanioła, daje wiele radości i spotyka się z wdzięcznością wiernych!

 

zdjęcia: Daniel Kubny

XXVI Niedziela Zwykła
2021.09.26