Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

25 lat kapłaństwa o. Jerzego Ditricha pochodzącego z naszej parafii

"Mija 25 lat od chwili, gdy Jezus Chrystus spojrzał na Ciebie i uczynił rybakiem serc ludzkich, a Ty z ufnością przyjąłeś powierzone zadanie i spełniasz swoje kapłańskie powołanie" - takimi słowami rozpoczęto życzenia podczas Mszy Świętej w sobotę 27 czerwca o godz. 16:00 w intencji, wywodzącego się z naszej parafii, Jubilata o. Jerzego Ditricha z okazji 25-lecia kapłaństwa.

Z okazji Jubileuszu, w imieniu całej naszej parafialnej rodziny z całego serca chcemy życzyć o. Jerzemu wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Życzymy, abyś trwał na tym posterunku, który Pan Bóg Ci powierzył, abyś głosił Słowo Boże, sprawował Sakramenty Święte, a Swoim działaniem i świadectwem życia, pomnażał w ludziach, do których Pan Cię posłał, pragnienie zażyłości z Jezusem Chrystusem. Niech zawsze towarzyszy Ci Boża Łaska i mądrość, a także ludzka życzliwość i wsparcie we wszystkich poczynaniach. My będziemy otaczali Cię naszą modlitwą.

Zapraszamy do wsłuchania się w kazanie, życzenia i słowa o. Jerzego podczas Mszy Świętej

zdjęcia: Daniel Kubny

XXVI Niedziela Zwykła
2021.09.26