Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pomoc dla ofiar pożaru rodzin z naszej parafii

harcerskaW czwartek na terenie naszej parafii z niewyjaśnionych jeszcze powodów doszczętnie spłonęło jedno pomieszczenie mieszkania na trzecim piętrze ulicy Harcerskiej. W wyniku pożaru w poszkodowane są dwie rodziny. Obu rodzinom, które ogień dotknął bezpośrednio, dach nad głową błyskawicznie zapewnili krewni.

W fatalnej sytuacji znalazła się pięcioosobowa rodzina, która mieszkała w lokalu zniszczonym przez ogień. Osoby chcące przekazać potrzebne rzeczy mogą w tej sprawie kontaktować się dzwoniąc na numer: 507-381-604

Chcąc wesprzeć poszkodowanych finansowo można przekazać swój dar na konto naszego Parafialnego Zespołu CARITAS:

Parafialny Zespół CARITAS
przy Parafii Ducha Św. i NMP Matki Kościoła
PBS o/Kędzierzyn-Koźle

nr konta: 20 8882 1032 2001 0025 1721 0001
z dopiskiem:
dla Pogorzelców z ul. Harcerskiej

V NIEDZIELA WIELKANOCY
15.05.2022