Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

ŚDM 2016

Aplikacja "Pielgrzym"

Ruszyła aplikacji mobilna "Pielgrzym", która w czasie ŚDM w Krakowie będzie przydatna zarówno dla pielgrzymów jak i mieszkańcom. Aplikacja działa w dziewięciu językach, a zawiera między innymi informacje o najważniejszych wydarzeniach ŚDM, mapy z lokalizacjami parkingów, stref gastronomicznych i punktów medycznych, opis krakowskich zabytków, rozmówki.

Goście, którzy przyjadą do naszego kraju znajdą w aplikacji informacje o Krakowie, opis zabytków i atrakcji turystycznych, treści religijne: modlitewnik, pieśni, homilie papieskie oraz program ŚDM.

Czytaj więcej...

Plan podczas DwD w naszym mieście

Jest już dostępny plan wydarzeń w naszym mieście podczas Światowych Dni Młodzieży w ramach Dni w Diecezji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym planem oraz zapraszamy do włączenia się, by nasi goście poczuli się jak "u siebie".

 

Kliknij tutaj by zobaczyć plakat

Bienvenues en Pologne!

Dans quelques jours vous arriverez en Pologne, dans notre diocèse et chez nous dans notre paroisse pour fêter ensemble les JMJ. Nous sommes très heureux de vous accueillir parmi nous. Nous espérons que ces jours soient pour nous tous, une très bonne expérience de la présence de Dieu. En vous attendant on vous souhaite: bon séjour!

WOLONTARIAT - sprawa dotyczy Ciebie!

Prosimy o włączenie się w organizację poprzez zgłoszenie się do pomocy jako WOLONTARIUSZ. Różnej pomocy potrzebujemy, toteż każdy ze swoimi zdolnościami przyda się.


Potrzebni są wolontariusze:

Czytaj więcej...

Kędzierzyn-Koźle - Światowe Dni Młodzieży - Kraków

sdmI do nas przyjadą koleżanki i koledzy z wielu miejscowości innych krajów. Już za kilka dni dowiemy się skąd, z jakich krajów. Będziemy ich gościli w naszych mieszkaniach i będziemy się wspólnie z nimi spotykali.

Grupy przyjeżdżają w środę 20 lipca 2016 po południu lub wieczorem. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach z młodzieżą spoza granic naszego kraju. Prosimy też o pomoc w organizacji tych spotkań!

Czytaj więcej...

Kontakt

Kontakt we wszelkich sprawach dotyczących Światowych Dni Młodzieży w naszym mieście i w Krakowie:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/sdmkk

telefon: +48 665-433-411


Czekamy na Ciebie !

Do Krakowa na ŚDM i na spotkanie z Ojcem Świętym

Pomyśl o wyjeździe do Krakowa. Można pojechać na cały tydzień i przeżyć czas we Wspólnocie, na modlitwie, ciekawych spotkaniach, koncertach. Wyjeżdżamy w poniedziałek 25 lipca. Można pojechać na krótszy czas - na trzy dni.
Aby pojechać należy się zgłosić, zarejestrować, wnieść opłatę...

Czytaj więcej...

Zapraszamy do występów! Pochwal się swoim talentem!

Prosimy wszelkie grupy muzyczne, taneczne i inne - o włączenie się krótkimi 5-10 minutowymi występami w "Dzień Kultury i Poznania" czyli w spotkanie na Hali przy Alei Jana Pawła II w czwartek 22 lipca od godz.9:00 do 13:00.
Chcemy ubogacić to wspólne spotkanie prezentacją kultury naszego kraju. Nie muszą być to "religijne występy" lecz to co mamy przygotowane na apele, akademie i co ćwiczymy w różnych grupach.

Czytaj więcej...

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
2021.10.17


2021 rozaniec

 [aktualizacja: 03.10.2021]
Na rok 2021

katechumenat