Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Aplikacja "Pielgrzym"

Ruszyła aplikacji mobilna "Pielgrzym", która w czasie ŚDM w Krakowie będzie przydatna zarówno dla pielgrzymów jak i mieszkańcom. Aplikacja działa w dziewięciu językach, a zawiera między innymi informacje o najważniejszych wydarzeniach ŚDM, mapy z lokalizacjami parkingów, stref gastronomicznych i punktów medycznych, opis krakowskich zabytków, rozmówki.

Goście, którzy przyjadą do naszego kraju znajdą w aplikacji informacje o Krakowie, opis zabytków i atrakcji turystycznych, treści religijne: modlitewnik, pieśni, homilie papieskie oraz program ŚDM.

W aplikacji są numery kontaktowe do służb bezpieczeństwa oraz konsulatów i ambasad. Pielgrzymi mogą korzystać z mapy, na której zaznaczone będą miejsca najważniejszych wydarzeń ŚDM, punkty gastronomiczne, medyczne, miejsca parkingowe i strefy, z których wyrusza transport. Każdy może zaznaczyć, gdzie nocuje, a aplikacja pomoże mu w dotarciu do miejsca zakwaterowania.

Korzystając z rozmówek, będzie można usłyszeć wymowę danego słowa. Aplikacja daje możliwość połączenia z mediami społecznościowymi. Większość treści aplikacji będzie dostępna offline, czyli nawet w sytuacji, kiedy nie będzie łączności komórkowej ani internetowej.

"Pielgrzym" jest dostępny na urządzania mobilne z systemami operacyjnymi: Android, iOS, Windows Phone.

Aplikację można pobrać tutaj.

XXVI Niedziela Zwykła
2021.09.26