Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /lso/templates/lso2/functions.php on line 180

Nocna zbiórka ministrancka

Jak co roku, oprócz oficjalnych zbiórek i spotkań, zebraliśmy się po to, aby wspólnie spędzić wolny czas. Tym razem spotkaliśmy się w maju, na ministranckiej majówce, w której uczestniczyło blisko 30 osób z naszej wspólnoty. Naszą bazą stał się dom parafialny. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy w kościele zbiórką z próbą przed Bierzmowaniem, a następnie rozpoczął się czas zabawy, najmłodsi brali udział w podchodach zorganizowanych wokół terenu parafii, następnie mieliśmy okazję zwiedzić podziemia naszego kościoła gdzie czekały na najmłodszych pewne niespodzianki. Później czas upłynął nam na konkursach, grach, zabawach oraz oglądaniu filmów. Nie zabrakło oczywiście majowego grilla i pysznych kiełbasek. Niektórzy wytrwali na zabawie do białego rana, niektórzy musieli nieco odpocząć, ale tym miłym integracyjnym spotkaniem rozpoczęliśmy świętowanie majowego weekendu. Dziękujemy przede wszystkim starszym ministrantom za ich zaangażowanie w przygotowanie majówki, a wszystkim za dobrą atmosferę i wspólnie spędzony czas.