Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Msze Święte Kolędowe w naszej parafii

W minione dwa tygodnie w dni powszednie modliliśmy się na Mszach Świętych w intencji naszych parafian, według zaleceń księdza biskupa opolskiego, jako alternatywa tradycyjnych odwiedzin kolędowych, które w tym jakże trudnym okresie są niemożliwe. W czasie tych osiemnastu Mszy Świętych była pobłogosławiona woda, kótrą wierni również zostali pokropieni i mogli ją zabrać do domu. Po Eucharystiach można było wziąć przesłanie Biskupa Opolskiego, do którego dołączono modlitwę, aby pomodlić się wspólnie z domownikami, a wodą święconą pokropić mieszkanie. Kapłani również zachęcali, aby oznaczyć drzwi katolickimi znakami K+M+B=2021.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na modlitwę.Dziękujemy za modlitwę w swoich domach wraz z rodzinami.Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby Parafii w kościele i drogą internetową.Niech Pan Bóg przyjmie naszą parafialną modlitwę i błogosławi drogom Nowego Roku.Bóg zapłać.

Posłuchaj jednego z kazań podczas Mszy kolędowej oraz modlitwy za parafian

 

zdjęcia: Daniel Kubny

V NIEDZIELA WIELKANOCY
15.05.2022