Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Msza Święta w intencji Honorowych Dawców Krwi oraz akcja krwiodawstwa

Dzisiaj, w uroczystość Chrystusa Króla, miała miejsce Msza Święta o godz. 11:30, ofiarowana w intencji Honorowych Dawców Krwi, ich rodzin i całego Ruchu Honorowego Krwiodawstwa. Tej Mszy Świętej przewodniczył ks. Wojciech, który jest kapelanem krwiodawców w Diecezji opolskiej. Poniżej możemy wsłuchać się w słowa podziękowań wypowiedzianych przez ks. Wojciecha.

Święto Krwiodawców połączone było z niedzielną akcją poboru krwi, w której z zaproszenia oddania krwi skorzystało 22 osoby, a mogło oddać ten cenny dar 19 osób. Krew można było oddać w ambulansie - "KRWIOBUSIE", od godz. 9:00 do godz. 13:00.

Do wszystkich Krwiodawców kierujemy słowa szacunku i wdzięczności za każdą ilość oddanej krwi. Dziękujemy Parafialnemu Klubowi HDK za organizację niedzielnych akcji poboru krwi!

zdjęcia: Mateusz Dżaluk

II NIEDZIELA ADWENTU
04.12.2022


ZOBACZ MATERIAŁY DUSZPASTERSKIE
DLA RODZIN


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 02.10.2022]
Na rok 2022

katechumenat