Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Odwiedziny kolędowe - Msze Święte w intencji mieszkańców naszej parafii

koledaZgodnie z Dekretem Biskupa Opolskiego w naszej diecezji nie będzie w tym roku odwiedzin kolędowych po domach. W intencji Wiernych naszej parafii będziemy odprawiali msze święte, prosząc o błogosławieństwo Boże na drogi rozpoczętego roku. W czasie mszy świętych będziemy się modlili, pobłogosławimy wodę, wspólnie zakolędujemy. Prosimy o przynoszenie wody ! Po powrocie do domu, w dogodnej dla rodziny porze, proszę pomodlić się i pokropić mieszkanie wodą święconą. Wzór modlitw otrzymamy wraz z przesłaniem Biskupa Opolskiego. Msze kolędowe będą odprawiane w bieżącym i przyszłym tygodniu.

W tym tygodniu zapraszamy na msze święte kolędowe:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- w poniedziałek na godz. 8.00 i 18.00 zapraszamy mieszkańców NDM-u
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- w wtorek na godz. 8.00 i 18.00 zapraszamy mieszkańców Piastów
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- w piątek na godz. 8.00 i 18.00 zapraszamy mieszkańców Powstańców
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
- w sobota tylko na godz. 8.00 Wiernych, którym ten dzień odpowiada.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę wybrać dogodny dla siebie dzień i godzinę.

III NIEDZIELA ZWYKŁA
23.01.2022

ogloszenia

intencje


 [aktualizacja: 03.10.2021]
Na rok 2021

katechumenat