Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Triduum Paschalne - Rezurekcja

Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana. Alleluja! W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego uroczystą procesją wielkanocną o godzinie 6:00 rozpoczęła się Msza św.  Rezurekcyjna połączona z procesją, kiedy to nasi parafianie i goście obwieścili światu Dobrą Nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa. Chrystus Pan Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie i z zaangażowaniem uczestniczyli w świętych misteriach Triduum Paschalnego. To właśnie ten czas jest dla nas, ludzi wierzących, najważniejszym czasem w ciągu całego roku liturgicznego. Jako ci, którzy kochają Chrystusa i chcą być mu wierni, zasiadając do wspólnego świątecznego stołu ale i przez cały „czas zwykły” w naszym życiu wyznawajmy z radością, że Jezus jest naszym Panem.

Posłuchaj fragmentów Mszy Świętej Rezurekcyjnej

 

zdjęcia: Daniel Kubny

2023 roraty


I NIEDZIELA W ADWENCIE
03.12.2023ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.09.2023]
Na rok 2023

katechumenat