Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Wakacyjna akcja krwiodawstawa w naszej parafii

Tradycyjnie jedna z akcji współorganizowanych przez nasz Parafialny Klub HDK oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu odbyła się w niedzielę 17 lipca, czyli w czasie zwiększonej potrzeby na krew. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na wezwanie i chcieli ofiarować ten cenny dar. Takich osób było 21, z czego 19 osób mogło oddać krew. Szczegółowych informacji dotyczących potrzeb jakiej krwi najbardziej potrzeba można znaleźć na stronie https://www.rckik-opole.com.pl/

 

zdjęcia: Daniel Kubny

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
04.06.2023
 [aktualizacja: 20.02.2023]
Na rok 2023

katechumenat