Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Dziękujemy księdzu Łukaszowi za cztery lata w naszej parafii

Po czterech latach pracy w naszej parafii Biskup Opolski z dniem 24 sierpnia skierował księdza Łukasza Klęczara do Parafii Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku. Dziękujemy księdzu Łukaszowi za gorliwe lata pracy, za prowadzenie grup, za katechizację w Szkole Podstawowej nr 9, za organizowanie liturgii, za wiele tworzonych dekoracji bożonarodzeniowych i wielkanocnych, za organizacje wyjazdów pielgrzymkowych.

Życzymy księdzu Łukaszowi dalszych radosnych i świętych lat kapłańskich, a poniżej można obejrzeć krótkie "fotoarchiwum" z życia parafialnego ks. Łukasza.

 

zdjęcia: Archiwum parafialne

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
04.06.2023
 [aktualizacja: 20.02.2023]
Na rok 2023

katechumenat