Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Spotkanie opłatkowe - 14 styczeń 2023

Spotkanie opłatkowe Bractwa Szkaplerza Świętego i Apostolatu Modlitwy Margaretka było już wielkim oczekiwaniem, a to ze względu na przerwę spowodowaną pandemią Covid-19. Ucieszyliśmy się bardzo z obecności naszego księdza proboszcza Edwarda. Panu Bogu i Matce Bożej dziękujemy za to, że jest wśród nas, że powoli wraca do zdrowia i sił. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą i błogosławieństwem opłatków przez księdza proboszcza, który złożył wszystkim serdeczne życzenia i przełamaliśmy się opłatkiem. Świętując Narodzenie Dzieciątka Jezus, na początek zaśpiewaliśmy kolędę "Dzisiaj w Betlejem", a potem następną i następną...

W spotkaniu uczestniczyli też nasi kapłani: ksiądz Michał, ksiądz Paweł, ksiądz diakon Daniel i kleryk Remigiusz, który donośnym i pięknym głosem zaśpiewał kolędę w języku łemkowskim. Przy herbacie, kawie i ciastach własnego wypieku spotkanie kolędowe przepełnione było serdeczną i bratersko-siostrzaną atmosferą.

Zdjęcia: Katarzyna Żaluza
Bronisława Zygmunciak

2024 popielec


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.02.2024

KAZANIE PASYJNE


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat