Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Druga akcja poboru krwi w tym roku w naszej parafii

W trzecią niedzielę wielkanocną odbyła się druga w tym roku akcja poboru krwi organizowana przez nasz Parafialny Klub Honorowych Dawców Krwi. Od godziny 9:00 do 13:00 można było honorowo oddać krew. Z tego zaproszenia skorzystało 16 osób, w tym 15 osób mogło ją oddać.

Bóg zapłać za wielkoduszność wszystkim tym osobom, które zdecydowały się pomóc innym poprzez chęć ofiarowania tak cennego daru jakim jest krew.

Poniżej znajduje się reportaż TVP Opole, który był tworzony podczas dzisiejszej akcji poboru krwi.

2023 tvp3 opole

zdjęcia: Daniel Kubny
Maciej Wójtowicz

2024 popielec


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.02.2024

KAZANIE PASYJNE


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat