Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Wieczór uwielbienia w czasie parafialnego jubileuszu

Wieczór Uwielbienia w piątkowy wieczór to czas modlitwy, w której muzyka uwielbienia przeplatała się ze słowem głoszonym przez ks. Roberta. W naszej parafii był to moment również wdzięczności za 30 lat naszej parafii. Ksiądz proboszcz oraz ks. Robert wspominali minione czasy powstawania parafii oraz życia wewnątrz wspólnoty. Poniżej można wsłuchać się we fragmenty nabożeństwa.

zdjęcia: Daniel Kubny

2024 popielec


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.02.2024

KAZANIE PASYJNE


ogloszenia

intencje

 [aktualizacja: 29.01.2024]
Na rok 2024

katechumenat