Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Wizyta św. Mikołaja podczas rorat

Wspomnienie św. Mikołaja to dla dzieci szczególny dzień. To czas wyczekiwanie na spotkanie ze świętym biskupem. We wtorek, 6 grudnia w naszej parafii podczas wieczornej Mszy Świętej roratniej mieliśmy okazję spotkać się z prawdziwym świętym Mikołajem. Po Mszy Świętej każdemu dziecku wręczył słodki upominek i zrobił sobie z nimi wspólne zdjęcia. Spotkanie z Mikołajem to bardzo ważne doświadczenie dla naszej parafii, łączące młodszych, starszych, całe rodziny w domu naszego, kochanego Boga, w którym zawsze jesteśmy razem , jako wspólnota. Zobaczyć uśmiech i radość na twarzy dziecka to piękny wyraz tego, że warto działać i żyć we wspólnocie, blisko Chrystusa.

 

zdjęcia: Daniel Kubny

XXVI Niedziela Zwykła
2021.09.26