Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Życzenia z okazji 39' rocznicy święceń kapłańskich ks. proboszcza

W tym pięknym, uroczystym dniu, dziękujemy Bogu za 39 lat Twojego kapłaństwa. Wyrażamy głęboką wdzięczność za to, że jesteś z nami, że prowadzisz nas ku Bogu i tak pięknie pokazujesz, iż tylko Jezus jest prawdziwą drogą, prawdą i życiem.

Życzymy Tobie na kolejne lata służby kapłańskiej wielu łask Bożych, opieki Najświętszej Maryi Panny, ludzkiej dobroci, zdrowia, uśmiechu na każdy dzień oraz wytrwałości w pokonywaniu trudów życia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Mszy Świętej w intencji ks. Proboszcza oraz do posłuchania życzeń wypowiedzianych przez różne grupy parafialne oraz innych przedstawicieli, a także kilka słów refleksji ks. Proboszcza.

zdjęcia: Adam Graczyk

Komentarze   

0 #1 Ernest Kubny 2018-05-09 18:48
:-) Mamy szczęście spotykać na swej drodze kapłanów, którzy swoim dobrym sercem, dobrym słowem, dają najlepsze świadectwo obecności Boga pośród nas.
Kapłanom naszym, którzy obchodzą rocznice swoich święceń składamy podziękowanie i dalej uznanie za ich codzienną posługę:

blask słońca dopełnia obraz ich do końca
ludu gorące śpiewanihttp://www.duchaswietego-kk.pl/parafia/com ponents/com_jcomments/images/smilies//smile.gife to za nich do Boga wołanie
dzieci gromadka to tak wiele i niewiele
w domu i w kościele
życzymy im wszyscy do niedzieli aż do początku.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

II Niedziela Adwentu
2018.12.09








 

[aktualizacja: 30.09.2018]
katechumenat




Parafia z "lotu ptaka"