Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Błogosławieństwo prymicyjne oraz akcja poboru krwi

W niedzielę 9 września po każdej Mszy Świętej ks. Łukasz Klęczar, jako neoprezbiter, udzielał indywidualnego błogosławieństwa wszystkim wiernym. Każdy po błogosławieństwie otrzymywał obrazek, na którym został zawarty cytat z Pisma Świętego bliski sercu księdza prymicjanta. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszym nowym wikarym, który rozpoczął drogę kapłańską w naszej parafii.

 

W tym dniu również podczas Mszy Świętej o godzinie 10:00 mogliśmy podziękować Bogu za dar 50-lecia małżeństwa. Życzymy jubilatom zdrowia i siły, aby dalej potrafili pokazywać światu, jak należy kochać.

9 września to także akcja poboru krwi przy naszej parafii organizowana przez parafialny Klub HDK oraz RCKiK w Opolu. Wielkie Bóg zapłać wszsystkim, którzy odważyli się podjąć ten akt darowizny. To wielka osobista satysfakcja ze spełnienia dobrego uczynku i okazania pomocy potrzebującym. W końcu nie każdy ma okazję przyczyniać się na co dzień do ratowania ludzkiego życia!

zdjęcia: Daniel Kubny

Uroczystość Najświętszej Trójcy
2019.06.16

ogloszeniaintencje
 

[aktualizacja: 17.01.2019]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"