Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2 | 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Dekanalne czuwanie młodzieżowe

W piątek wieczorem w naszej parafii odbyło się czuwanie dla młodzieży naszego dekanatu, które poprowadził ks. diakon Piotr ze wsparciem ks. Michała. Podczas tego czuwania młodzież mogła wysłuchać konferencji, obejrzeć pantomimę, pośpiewać, potańczyć, adorować Najświętszy Sakrament, a po jego zakończeniu udać się do salki parafialnej gdzie każdy mógł się posilić pyszną kanapką i wypić ciepłą herbatę. Na sam koniec ministranci i młodzież wręczyła księdzu diakonowi podarunek jako podziękowanie za wspólnie przeżyty czas posługi w naszej parafii w trakcie diakonatu.

 

zdjęcia: Agnieszka Kubny

Uroczystość Najświętszej Trójcy
2019.06.16

ogloszeniaintencje
 

[aktualizacja: 17.01.2019]
katechumenat
Parafia z "lotu ptaka"