Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Kościół ma nowych prezbiterów

ks l labusgaW katedrze opolskiej z rąk biskupa Andrzeja Czai święcenia kapłańskie przyjęło dwóch diakonów. Wśród nich jest Łukasz Labusga, który był u nas na praktykach diakońskich, a pochodzi z parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Chróścinie Opolskiej, oraz Kamil Wocka z parafii św. Józefa Robotnika w Opolu – Wrzoskach. – To ogromna radość dla całego Kościoła – podkreślił ordynariusz diecezji opolskiej.  Ks. Łukasz Labusga został mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Archanioła w Prudniku. Na jego obrazku możemy przeczytać: Boże, mój Boże, szukam Ciebie i pragnie Ciebie moja dusza (Ps 63, 2).

Życzymy abyś zawsze szedł za Chrystusem, abyś zawsze odkrywał to, że On nigdy cię nie zostawi. Nikogo z nas. A kiedy przyjdą momenty trudne będziesz miał fundament tak wielkiej miłości w swoim sercu – Jezusa Chrystusa – że kiedy przyjdą fale trudności, nie poddasz się nim, ale będziesz walczył o miłość, o wiarę, o nadzieję.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
2021.10.17


2021 rozaniec

 [aktualizacja: 03.10.2021]
Na rok 2021

katechumenat