Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Czuwanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania została zaproszona do udziału wraz ze swoimi rodzicami w czuwaniu. Teksty rozważań, Ewangelii przeplatane pieśniami były wprowadzeniem do adoracji Najświętszego Sakramentu. Po błogosławieństwie ks. Proboszcz zachęcił młodych do modlitwy, do bycia mężnym i konsekwentnym podejmowanych wyborów. Również zostały podane wstępnie daty bierzmowania w naszym dekanacie.

Przez Niepokalane Serce Maryi prosimy Panie Jezu dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin: o nawrócenie w rodzinach, o osobiste spotkanie z żywym Bogiem, o wiarę i zaufanie w Miłość, o otwarcie serc na dary Ducha Świętego i odwagę używania otrzymanego obdarowania, o życie obfitujące w owoce Ducha Świętego.

Posłuchaj słów ks. Proboszcza oraz terminów bierzmowania w naszym dekanacie

 

zdjęcia: Daniel Kubny

XXVI Niedziela Zwykła
2021.09.26