Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła

ul. Bolesława Krzywoustego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Tradycyjna Msza Święta o północy

Tradycyjnie w wigilijną noc o północy została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji naszej parafii odprawiana przez ks. Łukasza, a śpiew urozmaicał nasz parafialny chór. W związku z sytuacją epidemiczną odbyła się również "Pasterka", o godz. 22:00, kiedy to w Liturgii oprócz organ akompaniowała śpiewom orkiestra dęta z Cisowej. Mszę Świętą o godz. 22:00 koncelebrowali ks. Michael i ks. Proboszcz. Kazanie w tych uroczystych Mszach wygłosił ks. Proboszcz.

Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i rozsądne podejście do możliwej maksymalnej liczby osób w kościele.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych Eucharystii oraz wsłuchania się we fragmenty Liturgii odprawianych o godz. 22:00 oraz 24:00.

 

 

zdjęcia: Daniel Kubny

V NIEDZIELA WIELKANOCY
15.05.2022